Teknik Özellikler
   
BVQI
Haberleşme ve Data Altyapısı
Sunucu Odası
Güvenlik
Kat Planları
Tedarikçiler
Kiralama
Basında
Foto Albüm
Ulaşım
     
     
     
     
     
     
     
     Güvenlik  
 
     
 

Veko Giz Plaza, son yıllarda gündemimize oturmuş olan güvenlik ihtiyaçlarının eksiksiz karşılanabildiği üstün bir elektronik güvenlik altyapısına sahiptir. Tam entegre olarak çalışan yangın algılama, yangın söndürme, bina otomasyon, kapalı devre kamera, akıllı kart ve biyometrik teknolojileri sayesinde “hepsinin ötesinde”’dir.

Veko Giz Plaza’nın bölümlendirilebilir ve ayrı yönetilebilir hibrid CCTV sistemi, kiracılarının kayıt ünitesi, güvenlik görevlisi ve işletme masrafları yapmalarına gerek kalmadan sadece abone olarak en son teknolojielri kullanabilmelerine imkan tanır. Aynı şekilde kiracılar Veko Giz Plaza’nın yine bölümlendirilebilir ve ayrı yönetilebilir elektronik geçiş kontrol sistemine abone olarak katlarında ister akıllı kartlı isterlerse göz tanıma, parmakizi tanıma veya yüz tanıma gibi bir biyometrik sisteme sahip olabilirler.
Bu sayede pahalı ekipman yatırımlarının yanısıra bu sistemleri işletecek personelin masraflarından ve sistemin bakım ve işletme külfetinden kaçınabilirler.


 
Copyright © 2008 Veko Giz Plaza Istanbul.