Teknik Özellikler
   
BVQI
Haberleşme ve Data Altyapısı
Sunucu Odası
Güvenlik
Kat Planları
Tedarikçiler
Kiralama
Basında
Foto Albüm
Ulaşım
     
     
     
     
     
     
     
     Haberleşme ve Data Altyapısı  
 
     
  Veko Giz Plaza, katlar arası yüksek bant genişliğine haiz fiber optik kablo altyapısına sahiptir. Yüksek kapasite ihtiyacı olan kiracılar, katları arasındaki haberleşmeyi bu hatlar üzerinden yüksek bant genişliğinin verdiği rahatlık ve güvenlik ile gerçekleştirebilirler. Diğer yandan yüksek teknoloji altyapısı kullanan kiracılarımız, Veko Giz’in dünya standartlarında inşaa edilen sunucu odalarını kullanmak istedikleri takdirde katları ile bağlantıyı yine fiber optik ve aktif network altyapısı üzerinden temin edebilirler. Veko Giz Plaza, bu özelliği itibari ile de türünün tek örneği konumundadır. Ayrıca kiracılarımız dünya ile bağlantılarını yine fiber hatlar üzerinden Veko Giz SDH’ine ulaşarak temin edebilirler.

Veko Giz Plaza, ISP (Internet Service Provider) anlaşması sayesinde kiracılarının en kaliteli internet (metro, ADSL, Leased Line, VPN) ve voice IP hizmetlerinden, en ucuza faydalanmalarını sağlamaktadır.

ISP anlaşması sayesinde kiracılar Türk Telekom ağına ulaşmak ve SDH kullanım bedellerini ödemeksizin çok özel fiyatlar ile kaliteli hizmet alabilirler. Kiracılar, Veko Giz Plaza’da bulunan ISP dışında bir ISP’den hizmet almak istediklerinde ISP’ye ve Türk Telekom’a ulaşım için Veko Giz’in SDH altyapısını kullanabilirler.

Veko Giz Plaza, merkezi CISCO hibrid santral altyapısına sahiptir. Bu sayede kiracılarının donanım ve altyapı yatırımı yapmaksızın, işletme ve bakım onarım giderlerine katlanmaksızın en son teknolojilerden faydalanmalarına olanak tanır.

Veko Giz Plaza’yı diğerlerinden ayırarak “hepsinin ötesine” taşıyan en önemli özelliklerinden biri de kendine ait fiber SDH altyapısına sahip olmasıdır. Bu sayede kiracılarının ISDN-PRI/ISDN-BRI dijital hatlardan port bazında faydalanmalarını temin edebilir. Ayrıca kiracıların analog, dijital modem alımı ve bunların işletilmesi masraflarına katlanmadan en modern sistemlerden faydalanmalarını sağlar.

En gelişmiş teknolojiden en basit teknolojiye kadar tüm istekleri cevaplayabilen Veko Giz Plaza çeyrek kat ofislerine Türk Telekom odasından doğrudan 10 çift bakır kablo analog hat tahsisi yapabilir.


 
Copyright © 2008 Veko Giz Plaza Istanbul.